Naši hlavní vedoucí na léto 2018

1. a 4. turnus

Kristýna Budišová ambroziáda

Kristýna Budišová

Vystudovala hereckou konzervatoř v Brně, a nyní studuje dramatickou východu na DAMU. Věnuje se i zpěvu. V roce 2014 byla porotou národního kola vyslána reprezentovat ČR do Spojených států Amerických na soutěž World Championship of Performing Arts. Působí v divadelním souboru Hysterie v Brně a v divadle Hybernia v Praze.

2. a 3. turnus

Marie Zajícová - ambroziáda

Mgr. Marie Zajícová

V současné době působí jako režisérka v Bruselu (divadla Jen tak a Divadlo mladých). Současně učí český jazyk v bruselské České škole bez hranic. Píše poezii, prózu a divadelní hry, většinou pro mládež. Mnoho let působila jako učitelka dramatické výchovy v různých institucí a pořádala dětské divadelní tábory v ČR i zahraničí.

5. turnus

Jaroslav Šetek - ambroziáda

Jaroslav Šetek, DiS.

V roce 2011 vystudoval produkci a režii na Vyšší odborné filmové škole ve Zlíně. Po škole se svým bratrancem Jaroslavem Kottinkem založili audiovizuální společnost SB Corporation, která se zabývá marketingovými službami v oblasti videa, fotografie a designu. Za 4 roky působení firmy sestříhal téměř 200 projektů. Práce je pro něj koníčkem, kterému věnuje i většinu volného času, proto s pomocí kampaně na Startovači.cz a za vlastní náklady začal v roce 2015 natáčet celovečerní film podle románu Miroslava Žambocha "Drsný Spasitel".

6. turnus

Tábory u moře 2016 - zdravotnice

Bc. Petra Tichá

Působí jako školitelka zdravotníků u Českého červeného kříže. Sama jezdí na tábory dlouhá léta, ať už jako zdravotník nebo hlavní vedoucí. V Ambrozii zodpovídá za zdravotnické týmy jednotlivých turnusů. Jako trojnásobná matka a učitelka z mateřské školy dokáže dětem nabídnout potřebnou podporu a pochopení.

7. a 8. turnus

Tábory u moře 2016 - hlavní vedoucí

MgA. Lukáš Kobrle

Pedagogickou fakultu UHK absolvoval v roce 2007. Na DAMU vystudoval obor Dramatická výchova a dále pokračoval ve studiu na JAMU. Je ředitel a zakladatel Umělecké agentury Ambrozia. Od svých 18 let jezdil na mnoho táborů v různých funkcích. Od roku 2007 jezdí jako hlavní vedoucí na zhruba 5 turnusů ročně. Má certifikát hlavního vedoucího pobytů pro děti. Jako pedagog vyučuje od roku 2005 na základních školách a externě na pedagogické fakultě UHK, vede mnoho kurzů pro děti a dospělé. Dlouhá léta také působil v médiích (Rádio OK, Český rozhlas).Galerie ZDE

Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016

Partneři

Tábory u moře 2016

Kontaktujte nás

Adresa:Pardubická 852/10a, 
500 04, Hradec Králové
Telefon: +420 606 452 912
E-mail: info@ambroziada.cz