KOMU JE TÁBOR URČEN

Náš tábor je určen dětem i mladým lidem od 8 do 18 let. Ze zkušeností z minulých let bývají na všech turnusech zastoupeny všechny věkové skupiny. Účastníci jsou samozřejmě rozděleni do oddílů podle věku, takže i program a míra dozoru jsou přizpůsobeny věkové skupině.

PROGRAM

Opalování se a plavání v moři je občas třeba proložit nějakou tou aktivitou. Celý náš tábor proto zpestřuje etapová hra – která snad pobaví malé i ty starší. Není pojata jako souboj „na život a na smrt“, jde spíše o legraci.
Etapy jsou vybrány tak, aby měli šanci ukázat své dovednosti všichni – ti sportovně nadaní, umělecky nadaní, i ti spíše přemýšliví. Součástí přihlášky je navíc dotazník, kde zjišťujeme, jaké činnosti děti baví, abychom program sestavili co nejideálněji pro každý turnus a každou skupinu.
V rámci jednotlivých etap si zájemci vyzkouší závody na nafukovacích člunech, stavby pevností, míčové hry, petangue, badminton, natáčení krátkého filmu, přípravu divadelních scének, hru Sázky a dostihy a další.
Večerní programy nám zpestří letní kino, výlet do nedalekého městečka Medulin na trhy a pouť, Talentová show, hra Riskuj, návštěva pizzerie aj. Pro všechny je pak na závěr připravena speciální diskotéka.
Program doplní fakultativní výlet – celodenní výlet lodí spojený s fishpiknikem a koupáním na ostrově, prohlídkou vojenské pevnosti a večerní výlet do historického města Pula s prohlídkou amfiteátru. Výlet se nám daří už několik let nabízet našim dětem za zhruba poloviční cenu než je v místě běžná cena pro turisty – díky dobré spolupráci s místními a také díky množstevním slevám. Aktuality o výletu zašleme účastníkům mailem.

ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Další zajímavostí je, že se na táboře potkáte s celebritami, které tam budou se zájemci pracovat na uměleckých projektech - Míša Doubravová - Tomešová, Roman Tomeš, Aneta Krejčíková a další..

LOKALITA

Již osmým rokem jedeme na Istrijský poloostrov, který se nachází v nejsevernější části chorvatského pobřeží. Istrie patří k nejnavštěvovanějším oblastem Chorvatska. Naše tábory probíhají v soukromé vile s vlastním bazénem. Po celou dobu je vyhrazena pouze pro naši skupinu. Nachází se v klidné vesničce Liznjan nedaleko historické Puly.

Oblázková a kamenitá pláž je vzdálená 500m od vily. Navštěvovat budeme i písečnou pláž v Medulinu.

UBYTOVÁNÍ A STRAVA


Ubytování bude zajištěno v moderních apartmánech s balkónem nebo verandou. Každý apartmán má k dispozici sociální zařízení.
V apartmánech jsou běžné elektrické zásuvky.

K dispozici je zastřešené posezení na společném pozemku, prostor pro venkovní kino a další terasy na realizaci různých programů.
Stravování je formou plné penze. Stejně jako v minulých letech budeme mít českého kuchaře, který bude vařit speciálně pro naši skupinu.

DOPRAVA

Na místo pobytu nás dopraví luxusní autobus s klimatizací, WC a video přehrávačem. Již pátým rokem využíváme spolehlivou dopravní společnost.
Odjezd z ČR je v pátek odpoledne a návrat v neděli dopoledne. Cesta do místa pobytu zabere cca 12 hodin. Trasa autobusové dopravy: Praha - Hradec Králové – Brno - Bratislava. Nastoupit do autobusu jde v kterémkoli ze zmíněných měst. Přesné časy a místa odjezdů a příjezdů budou účastníkům zaslány mailem týden před začátkem tábora.

 CO MÍT S SEBOU?

 • Občanský průkaz, děti mladší 15 let musí mít vlastní cestovní pas (nezapomeňte zkontrolovat platnost)
 • Potvrzení o pojištění případných zdravotních výloh v zahraničí (zajistí si každý účastník sám)
 • Vyplněnou a podepsanou Kartu účastníka (zašleme mailem společně se závěrečnými pokyny)
 • Potvrzení od lékaře o schopnosti dítěte účastnit se skupinové rekreace (dle zákonů ČR musí toto děti do 15 let mít na všechny tábory, potvrzení má platnost 1 rok)
 • Léky, které běžně užíváte (na odjezdu odevzdáte zdravotníkovi turnusu)
 • Vlastní povlečení (na deku, polštář a prostěradlo)
 • Boty do vody (!!!)
 • Oblečení: 7x spodní prádlo, pyžamo, 2x kraťasy, 2x plavky, 5x tričko, 1x mikina, 1x letní bunda, sportovní obuv, 1x čepice, sluneční brýle. - Hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, hřeben, atd.), 1x ručník, kapesníky.
 • Věci na pláž: 2 x osuška, 2 x plavky, krém na opalování, 1 x pokrývka hlavy, neplavci kruh či rukávky, 1x PET láhev na tekutiny, Šťáva do vody - Další osobní věci a sportovní potřeby podle vlastního uvážení, psací potřeby.
 • Zavazadla: doporučujeme jeden kufr a jedno příruční zavazadlo do autobusu.
 • Kapesné dle uvážení (nezbytně nutné kapesné není, protože vše důležité mají účastníci v ceně) Ceny běžných věcí: zmrzlina 5 kun, hamburger 12 kun, pizza 20 kun, pití limo 2l 10 kun atd.

KOLIK STOJÍ NÁŠ TÁBOR?

Účastnický poplatek za jednu osobu byl stanoven na 7 990,- Kč.

Vzhledem k výši částky, požadujeme ihned s přihláškou zaplatit pouze první část platby ve výši 2000,- Kč. Zbytek musí být uhrazen nejpozději do 20.5.2019.

Poplatek zahrnuje:

1. Český pedagogický a zdravotní dozor (i noční)
2. Organizovaný program a využití sportovního a jiného náčiní
3. Ubytování ve vile na 8 dní a 7 nocí (společné soc. zařízení a sprchy v budově) 
4. Využití bazénu
5. Doprava luxusním klimatizovaným autobusem z Prahy, Brna, Hradce Králové či Bratislavy
6. Strava – plná penze (český kuchař)

Poplatek nezahrnuje:

Cestovní pojištění léčebných výloh v zahraničí (je povinností rodiče uzavřít před odjezdem pojistku.

(Doporučujeme taktéž v rámci cestovního pojištění si uzavřít pojištění storna zájezdu (pro případ, že by účastník těsně před odjezdem onemocněl a nemohl jet).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Výhradně pomocí elektronické přihlášky, která je k dispozici ZDE.

Do přihlášky prosím pečlivě vyplňte všechny kolonky. Pozor, abyste správně vybrali turnus, o který máte zájem.

Během několika minut po odeslání přihlášky vám náš systém na Váš email, který uvedete v přihlášce zašle potvrzení o přijetí přihlášky s informacemi o způsobu platby (číslo účtu). V případě, že Vám od nás potvrzovací email nepřijde, kontaktujte nás prosím na info@ambroziada.cz..

METODIK PREVENCE

Tábory u moře 2016 - metodik prevenceMgr. Renáta Šafářová

„Jsem metodička prevence na základní škole v Hradci Králové. Tuto pozici dnes mají ze zákona všechny základní školy a jsem moc ráda, že Ambrozia se rozhodla tuto pozici na svých táborech dobrovolně také zřídit. Mým cílem je, aby se děti na táboře cítily nejen šťastně a spokojeně, ale i bezpečně. Sledujeme projevy dětí zejména v oblastech prevence šikany, prevence požívání alkoholu, návykových látek či kouření. Velice se snažíme, aby se případné nevhodné počínání jednotlivce neodrazilo v chování celého kolektivu.“

Napsali nám naši
účastníci a jejich
rodiče

„Děkuji všem, co byli součástí mých letošních prázdnin. Byly to jedny z nejkrásnějších a nejlepších prázdnin vůbec.“

Na tomto táboře jsem byl poprvé o letních prázdninách, když mi bylo čtrnáct. Nikdy jsem nejezdil rád na tábory, protože jsem tam jen zabíjel čas. Tahle akce ale byla jiná a dodnes na ten týden vzpomínám."

Dobrý deň. Chcem Vám z úprimného srdca poďakovať za celú našu rodinu za nádherný a nezabudnuteľný zážitok, ktorý si odniesla naša Vaneska z tábora. Nemám ani jednu negatívnu pripomienku, všetko ste mali organizačne pripravené na vysokej úrovni. Vaneska nám denne volala a jej radosť, nadšenie a spokojnosť nám vháňala slzy do oči od šťastia. Celý Váš pracovný kolektív bol veľmi milý, priateľsky a zodpovedný. Bude nám cťou, ak nám pošlete ponuku aj na budúci rok."

„Tento tábor naplňuje můj život, posunula mě ve zpěvu a taky k většímu sebevědomí. Ambroziáda 4ever.“

…Dcera se letos účastní tohoto tábora už po třetí a každý rok se tam těší! Spokojenost veliká. Mockrát díky za vše, co pro děti děláte, obdivuji Vaši náročnou práci a trpělivost, kterou s dětmi musíte mít!

„Jsem teprve podruhé na tomto táboře a jsou tu nejhezčí holky!“

„Jezdím už tři roky, a mám to tu fakt moc ráda. Je to jedinečné místo, kde lidé berou mě a můj koníček vážně a kde vážně zapadnu.“

„Jsem tady už po sedmé a neumím si představit, že jednou už na Ambrozku prostě nebudu moct jet. Neustále mě tady má kdo co naučit, protože vědomostí není nikdy dost a naprosto to tady zbožňuju! Ambrozia mě naučila nestydět se za své sny!“

ZDRATOVNÍK

Tábory u moře 2016 - zdravotníkPETRA TICHÁ

Hlavní zdravotník Ambrozie

„Jsem nejenom zdravotnice a školitelka českého Červeného kříže, ale také učitelka v mateřské školce a hlavně trojnásobná matka. Vím, že u pobytů v Chorvatsku existují bezpečnostní rizika (koupání v moři, přesuny po silnici, riziko horší dostupnosti lékařské péče v místních nemocnicích atd.). Není třeba strašit, ale je třeba o rizicích vědět, počítat s nimi a umět jim předcházet a případné komplikace umět řešit. Myslím, že to na tomto táboře umíme.“

Tábory u moře 2016 - Míša DoubravováMíša Doubravová
Herečka

„Loni jsme v Chorvatsku nazkoušeli skvělou taneční choreografii. Tento tábor je vůbec moje srdcová záležitost. Jezdím tam už od roku 2007, ráda předávám lidem, co umím a vždy si něco i odnesu - zážitky, zkušenosti, další skvělé přátele a úsměv na tváři!“

 

kfjb


Galerie ZDE

Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016Tábory u moře 2016

Partneři

Tábory u moře 2016

Kontaktujte nás

Adresa:Pardubická 852/10a,
500 04 Hradec Králové
Telefon: +420 773 935 123
E-mail: info@ambroziada.cz